• Wpisów: 46
  • Średnio co: 49 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 12:33
  • Licznik odwiedzin: 29 311 / 2337 dni
 
classical-joanna
 
Co tam u Was? ;3 ahhh... u mnie źle.. cały dzień bolały mnie nogi, i byłam tak zmęczona że gdy wróciłam do domu odrazu walnęłam się spac. : D ale, teraz jest mi lepiej i mam czas na pisanie. :) Wczoraj byłam na cmentarzu, z ciocią i siochą cioteczką. ;) po cmentarzu wpadliśmy do nas. Malowałyśmy trochę, i przyznam że malunek mojej siochy wyszedł znakomicie. :) Może wstawię, a może nie. :D to zależy bo w tym wpisie nie wstawie, ale może w następnym. :p jak ten czas szybciuuuutko leci.. już miesiąc minął po wakacjach. ;) Najbardziej to Ja nie mogę się doczekac.. : Świąt Bożego Narodzenia! Ahhh, jeszcze tylko 3 miesiące.. ;) Śnieg, kakao w zimne wieczory, prezenty... Ubieranie choinki, odwiedzanie rodziny.! Nie mogę się doczekac!. :) Jaram się tymi świętami, że tak powiem. :D Dziś kupiłam BRAVO, i były takie tematy:
- Dlaczego PORNO to ściema? (nie mam do tego komentarza..)
- Niall szuka dziewczyny w necie!
- Robert Pattison i Kristen Stewart, czy odważne role zniszczyły ich związek.
I tak dalej.. :D Radzę kupic BRAVO i poczytac są jeszcze inne ciekawe tematy ale, ja nie wymieniłam. :33 W tej gazetce była nawet mowa o "Kwadratowej Masakrze" (filmik skkf). :p jeden z hitów you tube. ;)Fajnie będzie jak pójdziemy do muzeum oglądac obrazy. :) Tego też nie mogę się doczekac... ;) Wzięło mnie tak na epoke lodowcową! :D Znam stronkę internetową na której, filmy można oglądac bez limitu, dam linka ;):
lobu.pl/
Niektórych filmów nie można obejrzec, ale tylko parę. ;{ Cały czas mi po głowie leci ta piosenka One Direction , Whats you make you  biutifull ... c(: Nie mam co pisac . : D Dobra to dośc, bo ogólnie moje wpisy są krótkie ale akurat ten jest dłuugi . ;)
Żegnam, bo muszę iśc do sklepu po chleb . ;)
Baii .
        FinBa . : )
Piosenka, i zajefajny tekst który przeczytałam w BRAVO. ;)

jestem Koks bo, robię herbatę z wody po pierogach! : DD
Pa . ;)

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego