Wpisy użytkownika Asiowa :> z dnia 17 września 2012

Liczba wpisów: 3

classical-joanna
 
Asiowa :>: Siemka!
Weekend się szybciutko , skończył , no ale cóz nic nie trwa wiecznie. ;) Pierwszy dzien weekendu czyli Sobotę, spędziłam miło z Pauliną, i jej bratem Kacprem. Zaczęło się tak: Leżałam sobie na łóżku i nudziłam się. Zaczęłam więc czytac moją ulubioną książkę. :) i to mi się znudziło , ;d więc pomyślałam że wezmę Paulinę na ciuchy. :) Zadzwoniłam do niej i mowię:
- Hej, Paulina. Miałabyś ochotę iśc ze mną kupic kilka ciuchów?>
- Nie wiem, zapytam się babci. ( bo Paulina była akurat u babci, z jej rodzeństwem ciotecznym) :)
- Tak mogę, ale pójdziemy z kacprem, ok?
A ja:
- Eee, z nim będzie trochę dziwnie ale okey. :D
Spędziliśmy caaałą (no prawie) całą sobotę, na chodzenie po mieście kupywanie ciuchów, i jedzenie w KFC. :) Może powtórzymy ten dzień, na Aqua Parku, i w pizzerii, no i może jeszcze w KFC, zależy czy Kacper się zgodzi bo on stawia. :D To cały dzień opisany krótkio , bo moje wpisy  najczęśiej są krótkie. :)
To Paaa. :)
       FinBa. <3
P.S: i jeszcze wstawię naszą sesję zdjęciową z tego dnia, a w drugim wpisie opiszę niedzielę. ;)

(Trwa ładowanie załączników…)

Pokaż wszystkie (2) ›
 

classical-joanna
 
Asiowa :>: Zdjątka z poprzedniego wpisu. :)
 

classical-joanna
 
W niedzielę wstałam z łóżka i zajrzałam do chomika. Nie ruszał się. Okazało się że zdech... :( Zadzwoniłam więc do Pauliny, i poprosiłam jej żeby poszła ze mną go zakopac. Nie chce o tym dużo pisac bo, to smutne. :( Ale, resztę napiszę. Potem po zakopaniu Chmurki, poszłyśmy pod kościół czekac na moją mamę. A w tym czasie też robiłyśmy sobie zdjątka. :) Wstawie je. :)
To Ciiao . :*
End zdjątka. :)