Wpisy użytkownika Asiowa :> z dnia 17 sierpnia 2012

Liczba wpisów: 2

classical-joanna
 
Asiowa :>: Siema!
Wczoraj byłam u dziadka. ;)
Cały czas miałam pecha :3.. Najpierw z rana jak wstałam poslizgnęłam się na podłodze i upadłam.. dalej mnie boli :D. Potem niechcący wdepnełam w kupę żółwia którą, zrobił na podłodze.. Ale oczywiście kapciem :P. Gdy juz byłam u babci usiadłam na krzesło, bujałam sie troche na nim, i się z niego wyglebiłam.. A na koniec mojego Pecha walnęłam nogą o róg ściany. :o. Jakaś klątwa wczoraj na demną ciążyła... No ale cóż jakoś z tym pechem wytrzymałam. hehe. :) A na koniec dnia wyszłam z Paulinką na podwórko. :) : *. Fajnie było.. Tylko najgorsze było to że.. A zresztą Paulina wie co ;) Okey to ja kończę te bazgranie.
Wasza,
Tymbarkowa : DD . ; *
  • awatar Jacek.pl: Świetnei ,że masz bloga ty mój pysiiu! :*
  • awatar Tymbarkowa :DD: Ehm, dzięki tajemniczy wielbicielu.. : )
  • awatar Asiowa :>: Ehm , wiem :*
Pokaż wszystkie (3) ›
 

classical-joanna
 
Asiowa :>: Hej! =*
Niedawno wróciłam od dziadka. :) Było fajnie, tylko że jedyną rzeczą był... mój brat.Cały czas mnie wkurzał. Np. powtarzał po mnie, cały czas mnie walił w rękę..:| Jest okropny.. No, ale jakoś to wytrzymuję.. Przecież mam to na codzień i jestem przyzwyczajona. ;)Hehe. :D Ostatnio mam bardzo dużą wenę do malowania.Narazie nie wstawie moich malunków, ale postaram sie jak najszybciej. Dobra, na dziś pisania starczy,
Baii. :*
             Tymbarkowa : DD
P.S: A do posłuchania dwie, a może 3 piosenki, oraz kilka zdjątek :> P.S: Paulina jedną z tych piosenek chyba lubisz ;) Tak samo jak ja :)


Pokaż wszystkie (3) ›